Oblik

Od 1. 8. 2022 je nově možné ubytovat se na Statku Oblík – přímo v srdci překrásného Českého středohoří. Kontaktujte nás a rezervujte si Váš pokoj nebo apartmá ještě dnes!

Pro více informací klikněte zde

O NÁS

Náš příběh

Statek Oblík je oázou klidu a odpočinku. Nachází se uprostřed dechberoucí krajiny Českého středohoří, přímo v srdci národní přírodní rezervace, na samém úpatí hory Oblík. Blízko, ale zároveň dostatečně daleko od ruchu okolních měst, jen hodinu a čtvrt od Prahy. Zdejšího genia loci umocňuje ještě významný energetický bod na vrcholu hory, odkud byl mimo jiné odvezen základní kámen pro stavbu Národního divadla.

1
NABÍZÍME ŠIROKOU ŠKÁLU

Další aktivity

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat.

Zážitky

Půjčte si u nás kolo na projížďku okolím, zajděte si do posilovny nebo se zrelaxujte u bazénu. Po celý den vám bude k dispozici plně funkční gril a venkovní posezení, kde si vychutnáte vlastnoručně připravený steak. Můžete si užít také krmení domácích zvířat, výrobu sýrů nebo nordic walking po krásách místní přírody. Jedinečná lokalita skýtá mnoho příležitostí k výletům a my vám rádi doporučíme ty, které budou odpovídat vašemu aktuálnímu rozpoložení.

Dozvědět se více
Map image

STATEK OBLÍK

Raná 28, 439 24 Raná, Česká republika

Pokud přijíždíte po silnici I/28 směrem od Loun, zabočte před vesničkou Raná doprava na prašnou cestu, která vás dovede přímo ke Statku Oblík.