O NÁS

Náš příběh

Statek Oblík je oázou klidu a odpočinku. Nachází se uprostřed dechberoucí krajiny Českého středohoří, přímo v srdci národní přírodní rezervace, na samém úpatí hory Oblík. Blízko, ale zároveň dostatečně daleko od ruchu okolních měst, jen hodinu a čtvrt od Prahy. Zdejšího genia loci umocňuje ještě významný energetický bod na vrcholu hory, odkud byl mimo jiné odvezen základní kámen pro stavbu Národního divadla.

1
NABÍZÍME ŠIROKOU ŠKÁLU

Další aktivity

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat.

Zážitky

Rádi Vám zapůjčíme kolo na projížďku okolím, je možné zajít si do posilovny nebo se zrelaxovat u bazénu. Po celý den jsou k dispozici plně funkční gril a venkovní posezení, kde si vychutnáte vlastnoručně připravený steak. Můžete si užít také krmení domácích zvířat, výrobu sýrů nebo nordic walking po krásách místní přírody. Jedinečná lokalita skýtá mnoho příležitostí k výletům a my Vám rádi doporučíme ty, které budou odpovídat Vašemu aktuálnímu rozpoložení.

Dozvědět se více
Map image

STATEK OBLÍK

Raná 28, 439 24 Raná, Česká republika

Pokud přijíždíte po silnici I/28 směrem od Loun, zabočte před vesničkou Raná doprava na prašnou cestu, která Vás dovede přímo ke Statku Oblík.