Oblik

1.června 2022 znovu otevíráme Statek Oblík!

Plánujete svatbu? Určitě se nám ozvěte a prožijte ten nejromantičtější den vašeho života u nás!

Svatby u nás

Vítejte v Obliku

Nabízíme poslední víkendové termíny pro Vaši událost v létě 2022!

Mimořádně jsme pro Vás vyhradili srpnové termíny na našem Statku Oblík. Ať už připravujete rodinnou sešlost, party s přáteli, svatbu nebo třeba biřmování, máte nyní poslední možnost uspořádat Vaši událost na našem Statku Oblík. Nyní zbývají volné termíny ve dnech:

6. 8. 2022
7. 8. 2022
13. 8. 2022
14. 8. 2022

V těchto termínech máte navíc jedinečnou příležitost využít pro Vaši událost možnost zajištění cateringu přímo od vyhlášeného šéfkuchaře Jana Kvasničky.

Rezervujte si Váš termín a zažijte kouzlo Českého středohoří na našem Statku Oblík!

APARTMÁNY

Starosti nechte na nás

Statek Oblík se nachází pouze hodinu a čtvrt od Prahy na kouzelném místě uprostřed Českého středohoří. Může zde být ubytováno až sto hostů, ať už přímo v našich apartmánech nebo v luxusním stanovém městečku. Vaši speciální událost si můžete užít přímo pod širým nebem na naší otevřené terase, nebo uvnitř krásně zrekonstruované stodoly.

ZAČNĚTE PŘÍPRAVY

Výjimečná událost

Abychom si byli jisti, že pro Vás bude tento den skutečně speciální, budete mít k ruce celý náš koordinační tým. Postaráme se o vynikající jídlo, kreativní a vkusné dekorace i doprovodný program dle Vašeho přání. Ať už si budete přát živou hudbu, zábavní atrakce pro děti nebo kuchařskou show, vždy pro Vás nalezneme elegantní řešení.

Všichni naši dodavatelé jsou dokonale sehrání pod taktovkou zkušené organizátorky, která přesně ví, jak uspořádat nezapomenutelnou událost.

SLÁVNOST

Vše na dosah ruky

Přejete si pro hosty let balónem? Foodtruck s oblíbenými příchutěmi zmrzliny? Na Statku Oblík se Vašim požadavkům meze nekladou.

1 / 11
OSLAVA

Dobrodružství, na které nezapomenete

Spojte se s našimi konzultanty a začněte plánovat svou velkou událost ještě dnes.