Oblik
Velikonoce na Statku Oblík

Slavnostně otevíráme! O velikonočních svátcích startujeme novou sezonu na Statku Oblík. Těšit se můžete na bohatý doprovodný program, navštívit naši novou špičkovou restauraci nebo využít zbrusu nové impozantní spa a wellness!

Zarezervujte si svůj pobyt.

Pro více informací klikněte zde

Velikonoce na Statku Oblík

Zažijte s námi slavnostní znovuotevření Statku Oblík! V rámci bohatého doprovodného programu budete mít možnost vyzkoušet si výrobu čerstvého sýra, pečení velikonočních beránků, pletení pomlázky nebo si užít jedinečný brunch s živou hudbou. Děti zase určitě nadchne výprava za čokoládovým pokladem či návštěva naší farmy, kde chováme ovce, krávy a koně.

Speciální velikonoční program je pro naše hosty připraven ve zbrusu novém spa a wellness, milovníci dobrého jídla zase budou v nové restauraci moci ochutnat speciality naší špičkové kuchyně založené na využití lokálních zdrojů a potravin.

Velikonoce 2023

Další zážitky

Piknik v přírodě

Hora Oblík byla poutním místem našich předků již od pravěkých dob. Túru na její vrchol je možné zakončit gastronomickým zážitkem v podobě pikniku, na nějž Vám rádi připravíme balíček dobrot na míru.

 

Výlet na kole a nordic walking

České středohoří, kterým je náš statek obklopen, je ideálním prostředím pro odpočinek a načerpání nové energie. Ať už se rozhodnete pro výlet s celou rodinou nebo aktivní víkend na vlastní pěst, určitě si vyberete ze širokých možností, které skýtají okolní stezky.

 

Naučná stezka hrou

Statek leží na pomezí Národní přírodní rezervace Oblík, kde narazíte na mnoho vzácných druhů z říše flóry i fauny. Pokud máte chuť dozvědět se více o místní přírodě, náš statek leží hned u krásné naučné stezky.

 

Gril

Na nádvoří našeho statku je k dispozici velkorysý zahradní gril, který můžete využít kdykoli během dne. Abyste si nemuseli dělat starosti s nákupem potravin a měli možnost plně se soustředit na to podstatné, připravili jsme pro Vás čtyři druhy grilovacích balíčků plné kvalitních surovin. Tyto balíčky si u nás můžete objednat tři dny před grilováním.

 

Bazén

Pokud k nám přijíždíte v teplých letních měsících, zcela jistě oceníte venkovní bazén, který je všem našim hostům k dispozici každý den od 8 do 20 hodin.

 

Výlety po okolí

Jen kousek od statku se nachází spousta jedinečných míst, která stojí za vidění. Nevynechejte zámek Libochovice, jehož počátky sahají až do čtrnáctého století, nebo nedostavěný chrám v Panenském Týnci, který je známý jako silné energetické místo s léčivými účinky. Pokud jste fanoušky seriálu Most, zajeďte si do hospůdky Severka na dobré točené pivo. Děti naopak jistě ocení venkovní Funpark nebo vnitřní Jungle Arenu. Za památkami naopak vyrazte do nedalekých Litoměřic.