Oblik

Děkujeme Vám za skvělou sezónu 2022. Brány Statku Oblík se pro veřejnost znovu otevřou v příštím roce.

Do té doby však náš statek nabízíme pro účely firemních akcí jako jsou teambuildingové akce, anebo vánoční večírky.

Co zažijete

Piknik v přírodě

Hora Oblík byla poutním místem našich předků již od pravěkých dob. Túru na její vrchol můžete dnes zakončit gastronomickým zážitkem v podobě pikniku, na nějž vám rádi připravíme balíček dobrot na míru.

 

Výlet na kole a nordic walking

České středohoří, kterým je náš statek obklopen, je ideálním prostředím pro odpočinek a načerpání nové energie. Ať už se rozhodnete pro výlet s celou rodinou nebo aktivní víkend na vlastní pěst, určitě si vyberete ze širokých možností, které skýtají okolní stezky.

 

Naučná stezka hrou

Statek leží na pomezí národní přírodní rezervace Oblík, kde narazíte na mnoho vzácných druhů z říše flóry i fauny. Pokud máte chuť dozvědět se více o místní přírodě, náš statek leží hned u krásné naučné stezky.

 

Grill

Na nádvoří našeho statku najdete velkorysý zahradní gril, který můžete využít kdykoli během dne. Abyste si nemuseli dělat starosti s nákupem potravin a měli možnost plně se soustředit na to podstatné, připravili jsme pro vás čtyři druhy grilovacích balíčků plné kvalitních surovin. Tyto balíčky si u nás můžete objednat tři dny před grilováním.

 

Bazén

Pokud k nám přijíždíte v teplých letních měsících, zcela jistě oceníte venkovní bazén, který je všem našim hostům k dispozici každý den od 8 do 20 hodin.

 

Výlety po okolí

Jen kousek od statku se nachází spousta jedinečných míst, která stojí za vidění. Nevynechejte zámek Libochovice, jehož počátky sahají až do čtrnáctého století, nebo nedostavěný chrám v Panenském Týnci, který je známý jako silné energetické místo s léčivými účinky. Pokud jste fanoušky seriálu Most, zajeďte si do hospůdky Severka na dobré točené pivo. Děti naopak jistě ocení venkovní Funpark nebo vnitřní Jungle Arenu. Za památkami naopak vyražte do nedalekých Litoměřic.