Oblik
Voucher Resortu Oblík

Udělejte radost svým blízkým a dopřejte jim luxusní odpočinek v srdci Českého středohoří. Objednejte si dárkový voucher na pobyt, návštěvu restaurace či wellness.

Zážitky v Resortu Oblík

Teambuilding

Sháníte na poslední chvíli vhodné místo pro firemní akci nebo teambuilding? Nabízíme jedinečné prostory pro Vaše eventy, a to přímo v srdci Českého středohoří. Last minute seminář i doprovodný program, utužení týmového ducha za přítomnosti kouče, nebo jen společný únik z denní všednosti kanceláře, vše připravíme přesně podle Vašich požadavků.

Piknik v přírodě

Vrch Oblík byla poutním místem našich předků již od pravěkých dob. Túru na její vrchol je možné zakončit gastronomickým zážitkem v podobě pikniku, na nějž Vám rádi připravíme balíček dobrot na míru.

 

Výlet na kole a nordic walking

České středohoří, kterým je náš resort obklopen, je ideálním prostředím pro odpočinek a načerpání nové energie. Ať už se rozhodnete pro výlet s celou rodinou nebo aktivní víkend na vlastní pěst, určitě si vyberete ze širokých možností, které skýtají okolní stezky.

 

Naučná stezka hrou

Resort leží na pomezí Národní přírodní rezervace Oblík, kde narazíte na mnoho vzácných druhů z říše flóry i fauny. Pokud máte chuť dozvědět se více o místní přírodě, náš resort leží hned u krásné naučné stezky.

 

Bazén

Pokud k nám přijíždíte v teplých letních měsících, zcela jistě oceníte venkovní bazén, který je všem našim hostům k dispozici každý den od 8 do 20 hodin.

 

Výlety po okolí

Jen kousek od resortu se nachází spousta jedinečných míst, která stojí za vidění. Nevynechejte zámek Libochovice, jehož počátky sahají až do čtrnáctého století, nebo nedostavěný chrám v Panenském Týnci, který je známý jako silné energetické místo s léčivými účinky. Pokud jste fanoušky seriálu Most, zajeďte si do hospůdky Severka na dobré točené pivo. Děti naopak jistě ocení venkovní Funpark nebo vnitřní Jungle Arenu. Za památkami naopak vyrazte do nedalekých Litoměřic.

 

Zvířata

Naše farma je domovem desítek ovcí, poníků, koz nebo koní, jejichž návštěva určitě potěší nejen děti. Pokud Vás zajímá, jak vypadá takový den na statku, můžete při práci pomoci přímo našemu bačovi. Společně s ním tak můžete naše zvířátka nakrmit, dozvědět se, jak se na pastvinách prohání stádo ovcí nebo si rovnou vyzkoušet kydání.