Pronájem celého statku

22 hostů

Celý statek

Celý statek je rozdělený na budovy A (Ovčí dům) a H, ve kterých se nachází nově zrekonstruované apartmány s výhledem na překrásnou přírodu Českého středohoří. Každý apartmán v sobě snoubí moderní a funkční design s prvky tradiční historické farmy z poloviny 17. století. Pokoje jsou útulně zařízené s pohodlnými postelemi typu king size, plně vybavenou kuchyní, obývací částí a vlastní koupelnou. Pronajmout si můžete jak celý statek, tak jednotlivé apartmány.

Statek je perfektním místem pro letní dovolenou, víkend s rodinou, team building, svatby nebo narozeninové akce. Okolí statku nabízí velké množství aktivit pro sportovce i rodiny s dětmi. Statek se nachází v Národní přírodní rezervaci a nabízí dechberoucí výhledy z některého s okolních kopců. Přes den si na své příjdou také milovníci hradů a zámků, večer vás naopak potěší návštěva místního vinařství.

Kapacita apartmánu:

1x postel typu king size

Plně vybavenou kuchyň

Obývací pokoj

TV

WiFi

Vlastní koupelnu

               Rezervace
8 HOSTŮ

Budova A

Ovčí dům je na statku nově zrekonstruovanou budovou, která v sobě snoubí prvky moderní architektury a bývalého historického stavení. Apartmány jsou navrženy tak tak, aby podtrhly historii statku a přitom dopřály hostům potřebný komfort a pohodlí.

V budově se nachází 2 luxusně zařízené apartmány s pohodlnými postelemi typu king size, plně vybavenou kuchyní, obývací částí a vlastní koupelnou. Každý pokoj nabízí výhled na překrásnou přírodu Českého středohoří.

Kapacita apartmánu:

  • 2x 2-pokojový apartmán
  • Kapacita 4 hosté/apartmán
  • 1 rodinný pokoj v patře apartmánu
Rezervace
14 PERSONS

Building H

A pokoj Bača = 2 adults + 2 children on sofa

B pokoj Hlaváček = 2 adults + 2 children on sofa

C pokoj Gouda = 2 adults + 2 children on sofa

D pokoj Traktorista = 2 adults + 2 children on sofa

E pokoj Senoseč = 2 adults + 2 children on sofa

F pokoj Oblik = 2 adults + 2 children on sofa

G pokoj Syrařka = 2 adutls + + 2 children on sofa

Na statku najdete 7 luxusních dvou- až čtyřlůžkových apartmánů s výhledem na překrásnou přírodu Českého středohoří. Každý apartmán v sobě snoubí moderní a funkční design s prvky tradiční historické budovy. Apartmány jsou útulně zařízené s pohodlnými postelemi typu king size, plně vybavenou kuchyní, obývací částí a vlastní koupelnou.

Rezervace

Svatba na Oblíku

Pokud hledáte opravdu jedinečné místo, kde budete moci nerušeně prožít ten nejromantičtější den vašeho života, statek Oblík je tím pravým místem.

Nabízíme celou řadu svatebních balíčků, které určitě vyhoví vašim představám o pohádkové svatbě. Abychom si byli jistí, že pro vás bude tento den skutečně nezapomenutelným, k ruce vám dáme náš koordinační tým, který vám pomůže naplánovat vše od stravování a ubytování až po aktivity během celého dne.

Rezervace