fbpx

Přímá rezervace:

Pronájem apartmánu

Zjistit dostupnost

Svatební pronájem

Zjistit dostupnost

Pronájem celého statku

Zjistit dostupnost

Pronajmout si můžete celý statek, nebo jen jednotlivé apartmány.

O NÁS

Statek Oblík

Statek Oblík je oázou klidu uprostřed překrásné krajiny Českého středohoří, jen hodinu a půl vzdálený od Prahy. Leží na samém úpatí hory Oblík, přímo v srdci národní přírodní rezervace, dostatečně vzdálený od ruchu okolních měst. Statek je místem, kde můžete na chvíli vypnout, přečíst si dlouho odkládanou oblíbenou knížku, běhat po lesích nebo jen celý den lelkovat u bazénu se skleničkou vychlazeného prossecca. Zamilujte se do okolní provoněné krajiny, ochutnejte čerstvé domácí sýry z naší sýrárny a užijte si výhledy na daleké lány, kde se pasou stáda našich ovcí.

Během rekonstrukce se nám podařilo zachovat původní ráz historické budovy a přitom jej vkusně doplnit moderními a nadčasovými prvky inspirovanými slunným Toskánskem. Statek nabízí příjemné útočiště pro víkendový únik z rušného velkoměsta, celotýdenní dovolenou, efektivně strávený teambuilding nebo narozeninovou oslavu. Pokud stále hledáte prostor pro pohádkovou svatbu, statek Oblík je tím ideálním místem.

Prohlédněte si naše

Apartments

Hotel Room

Apartmány

Na statku se nachází 7 dvoulůžkových až čtyřlůžkových apartmánů Deluxe s výhledem na překrásnou přírodu Českého středohoří…

VÍCE INFORMACÍ
Prohlédněte si naše

Pokoje

 • Apartmány

  • 14 hostů
  • 7 x 1 apartmán deluxe
  • kapacita 2 hosté/ apartmán
 • Svatební pronájem celého statku

  • 22 míst na spaní
  • 2x dvoupokojový apartmán a 7x apartmán deluxe
  • bazén, spa, venkovní terasa s posezením, kapacita až 200 hostů
NABÍZÍME ŠIROKOU ŠKÁLU

Další aktivity

MÁTE OTÁZKY?

Kontaktujte nás

Chcete se nás na něco zeptat? Jsme tu pro vás.

Map image

Statek Oblík

Raná 28, 439 24 Raná, Czechia

Pokud přijíždíte po silnici I28 směrěm od Loun, před vesničkou Raná zabočte doprava na prašnou cestu, která vás dovede přímo ke statku Oblík.