fbpx
Oblik

1.června 2022 znovu otevíráme Statek Oblík!

Plánujete svatbu? Určitě se nám ozvěte a prožijte ten nejromantičtější den vašeho života u nás!

Svatby u nás
O NÁS

O statku

Věříme, že na statku Oblík najdete oázu klidu a pořádně si u nás odpočinete. Nacházíme se uprostřed překrásné krajiny Českého středohoří, jen hodinku a čtvrt od Prahy. Statek leží na samém úpatí hory Oblík, přímo v srdci národní přírodní rezervace, dostatečně vzdálený od ruchu okolních měst. A nejen, že se na kopci nachází významný energetický bod, ale právě z Oblíku byl dovezen kámen pro slavnostní zahájení stavby Národního divadla.

1
NABÍZÍME ŠIROKOU ŠKÁLU

Další aktivity

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat.

Půjčte si u nás kolo na celodenní projížďku, zajděte si do posilovny nebo jen zůstaňte celý den u bazénu. Po celý den vám bude k dispozici plně funkční gril a venkovní posezení, kde si můžete vychutnat vlastnoručně připravený steak. Mezi oblíbené aktivity našich hostů patří krmení domácích zvířat, výroba domácích sýrů nebo nordic walking v okolí statku. Výborná lokalita statku nabízí spoustu výletů po okolí a my vám moc rádi doporučíme ty nejkrásnější

VÍCE INFORMACÍ
Map image

Statek Oblík

Raná 28, 439 24 Raná, Czechia

Pokud přijíždíte po silnici I28 směrěm od Loun, před vesničkou Raná zabočte doprava na prašnou cestu, která vás dovede přímo ke statku Oblík.