fbpx
Oblik

1. července znovu otevíráme Statek Oblík!

Přijeďte k nám během července a získejte 1 aktivitu na statku zdarma. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Prohlédnout aktivity

Vítejte v Obliku

Váš svatební den na statku Oblík

Pokud hledáte opravdu jedinečné místo, kde budete moci nerušeně prožít ten nejromantičtější den vašeho života, společně s vašimi blízkými a přáteli, statek Oblík je tím pravým místem.

Váš velký den

Váš velký den

Jste na krásném místě, na sobě máte dokonalé šaty a vstupujete do manželství se svou životní láskou. Okolo vás je nejbližší rodina a přátelé. Je to váš den, jeden z těch nejlepších v životě, a přejete si, aby bylo všechno perfektní.

APARTMÁNY

Veškeré starosti nechte na nás

Nacházíme se pouze hodinku a čtvrt od Prahy na kouzelném místě uprostřed Českého středohoří. Na statek Oblík se vejde až 200 hostů a ubytování jsme schopni zařídit přímo v našich apartmánech nebo luxusním stanovém městečku. Obřad si můžete užít přímo pod širým nebem na naší otevřené terase, nebo uvnitř krásně zrekonstruované stodoly.

ZAČNĚTE PŘÍPRAVY

Pohádková svatba

Abychom si byli jistí, že pro vás bude tento den skutečně nezapomenutelným, k ruce vám dáme náš koordinační tým. Postaráme se o vynikající jídlo, kreativní a vkusné dekorace, květiny i váš účes a make-up.

Všichni naši dodavatelé jsou skvěle sehraní pod taktovkou zkušené organizátorky, která přesně ví, jak připravit komorní svatbu pro skupinku blízkých i víkend nabitý zážitky.

SLÁVNOST

Váš velký den!

Pokud si přejete pro hosty let balónem, foodtruck s oblíbenými příchutěmi zmrzliny nebo třeba pouťové atrakce, na statku Oblík vám všechna vaše přání splníme. 

1 / 11
OSLAVA

Dobrodružství, na které nezapomenete

Víme, že tento den je jen váš, a chcete si ho užít plnými doušky. Budeme se snažit splnit každé vaše přání.

Spojte se s našimi svatebními konzultanty a začněte plánovat svůj velký den ještě dnes.