Oblik

Děkujeme Vám za skvělou sezónu 2022. Brány Statku Oblík se pro veřejnost znovu otevřou v příštím roce.

Do té doby však náš statek nabízíme pro účely firemních akcí jako jsou teambuildingové akce, anebo vánoční večírky.

Vítejte v Obliku

Váš svatební den na statku Oblík

Již nemusíte hledat ono jedinečné místo, kde budete moci s rodinou a přáteli nerušeně prožít nejromantičtější den svého života. Na Statku Oblík jsme připraveni splnit vám každé přání.

Váš velký den

Váš velký den

Jste na krásném místě, na sobě máte dokonalé šaty a vstupujete do manželství se svou životní láskou. Obklopuje vás nejbližší rodina a přátelé. Je to den, který si budete pamatovat po celý život, a proto uděláme cokoli, aby byl naprosto perfektní.

APARTMÁNY

Starosti nechte na nás

Statek Oblík se nachází pouze hodinu a čtvrt od Prahy na kouzelném místě uprostřed Českého středohoří. Může zde být ubytováno až dvě stě hostů, ať už přímo v našich apartmánech nebo v luxusním stanovém městečku. Obřad si můžete užít přímo pod širým nebem na naší otevřené terase, nebo uvnitř krásně zrekonstruované stodoly.

ZAČNĚTE PŘÍPRAVY

Pohádková svatba

Abychom si byli jistí, že pro vás bude tento den skutečně nezapomenutelný, budete mít k ruce celý náš svatební koordinační tým. Postaráme se o vynikající jídlo, kreativní a vkusné dekorace, květiny i váš účes a make-up.

Všichni naši dodavatelé jsou dokonale sehraní pod taktovkou zkušené organizátorky, která přesně ví, jak uspořádat komorní svatbu pro skupinku blízkých i víkend nabitý zážitky.

SLÁVNOST

Vše na dosah ruky

Přejete si pro hosty let balónem? Foodtruck s oblíbenými příchutěmi zmrzliny? Nebo třeba pouťové atrakce? Na Statku Oblík se vašim požadavkům meze nekladou.

1 / 11
OSLAVA

Dobrodružství, na které nezapomenete

Spojte se s našimi svatebními konzultanty a začněte plánovat svůj velký den ještě dnes.