Oblik

1.června 2022 znovu otevíráme Statek Oblík!

Plánujete svatbu? Určitě se nám ozvěte a prožijte ten nejromantičtější den vašeho života u nás!

Svatby u nás

Vítejte v Obliku

Mimořádně nabízíme letní svatební termíny 2022!

Rozhodli jsme se mimořádně rozšířit naši nabídku o čtyři letní termíny pro Vaši svatbu na našem Statku Oblík, a to ve dnech:

6. 8. 2022
7. 8. 2022
13. 8. 2022
14. 8. 2022

V těchto termínech máte navíc jedinečnou příležitost využít pro Vaši svatbu možnost zajištění cateringu přímo od vyhlášeného šéfkuchaře Jana Kvasničky.

Řekněte si své „ano“ v srdci malebného Českého středohoří.

Váš velký den

Váš velký den

Jste na krásném místě, na sobě máte dokonalé šaty a vstupujete do manželství se svou životní láskou. Obklopuje vás nejbližší rodina a přátelé. Je to den, který si budete pamatovat po celý život, a proto uděláme cokoli, aby byl naprosto perfektní.

APARTMÁNY

Starosti nechte na nás

Statek Oblík se nachází pouze hodinu a čtvrt od Prahy na kouzelném místě uprostřed Českého středohoří. Může zde být ubytováno až sto hostů, ať už přímo v našich apartmánech nebo v luxusním stanovém městečku. Obřad si můžete užít přímo pod širým nebem na naší otevřené terase, nebo uvnitř krásně zrekonstruované stodoly.

ZAČNĚTE PŘÍPRAVY

Pohádková svatba

Abychom si byli jistí, že pro vás bude tento den skutečně nezapomenutelný, budete mít k ruce celý náš svatební koordinační tým. Postaráme se o vynikající jídlo, kreativní a vkusné dekorace, květiny i váš účes a make-up.

Všichni naši dodavatelé jsou dokonale sehraní pod taktovkou zkušené organizátorky, která přesně ví, jak uspořádat komorní svatbu pro skupinku blízkých i víkend nabitý zážitky.

SLÁVNOST

Vše na dosah ruky

Přejete si pro hosty let balónem? Foodtruck s oblíbenými příchutěmi zmrzliny? Nebo třeba pouťové atrakce? Na Statku Oblík se vašim požadavkům meze nekladou.

1 / 11
OSLAVA

Dobrodružství, na které nezapomenete

Spojte se s našimi svatebními konzultanty a začněte plánovat svůj velký den ještě dnes.